Jdi na obsah Jdi na menu
 


TFH - 10. část

5. 8. 2007

"Severusi, chci se tě na něco zeptat."

"Povídej." Pobídl mě.

"Hm, teď když jsme už manželé, chci říct. Chtěl bys děti?" vyhrkla jsem to ze sebe jak nejrychleji to jenom šlo. Severus byl lehce zaskočený, ale šel na to diplomaticky.

"A ty?"

"Severusi, alespoň pro jednou mi neodpovídej na otázku otázkou a radši mi řekni, co si doopravdy myslíš." Naštvala jsem se.

"Fran, měla bys pochopit, že už nějakou tu dobu učím. A moc dobře víš, jaký mám k té verbeži vztah. Myslím, že děti nejsou něco po čem bych výhradně toužil. Ale jestli jsi ty rozhodnutá, že děti chceš. Samozřejmě, že ti nebudu bránit. Myslím, že udělat dítě bych zvládl." Chlípně se usmál.

"No tak teď mi spadl kámen ze srdce." Pronesla jsem. Severus se vyděsil a uvažoval, co to vlastně teďka řekl. "Já jsem měla takový strach, že budeš chtít děti. A to je asi to jediné, co od našeho manželství neočekávám." Usmála jsem se. Sundala si plášť, pověsila ho do skříně a posadila se na postel.

"A co bys vlastně očekávala od našeho manželství?" optal se Severus a už bylo více méně jisté kam míří.

"A ty?" společně s mým hlasem ztichlo i všechno okolo. Severus mě objal, políbil a odpověděl.

"Měl bych očekávat něco speciální? Fran už jsme přece oba dost staří na to, abychom věděli co chceme. Jediné, co já teď chci seš ty. Takže necháme filozofického blábolení a přejdeme k plnění manželských povinností." Povytáhl obočí a přitulil se ke mně ještě blíž.

"Ne Severusi. Pokud to z tebe nevytluču dneska, tak už asi nikdy. A já nechci naše manželství zakládat na sexu!" naštvaně jsem si poposedla a založila si ruce kolem těla. Severus chvíli přemýšlel a pak mě znova políbil. Pevně mě sevřel ve svém objetí, jednou rukou zajel do vlasů. Ty se rozpustily a spadly až k mým ramenům. Chvíli jsme se líbali a já cítila severusův jazyk, jak vykonával svou práci.

"No tak možná chci." Špitla jsem ve chvilce, kdy jsme se oba potřebovali nadechnout. Severu mávnutím hůlky ztlumil světlo v místnosti.

"Lehni si na postel." Vyzvala jsem ho. Bez okolků si lehl a vyčkával, co se bude dít. Obkročmo jsem se na něj posadila a mrkla levým očkem. Potom jsem mu začala hezky pomalu, knoflíček po knoflíčku rozepínat hábit. Když už byl rozepnutý, rychlým švihem jsem ho odstranila úplně. Jazykem jsem obkreslovala severusův levý ušní lalůček, mezitím, co jsem z něj sundávala košili. Když už byla i košile dole sjela jsem jazykem na jeho krk a lehkými polibky ho líbala až k bradavkám. Ty jsem políbila vášnivěji a chvíle je sála. Mokrými polibky jsem pokračovala přes břicho až k opasku. Ten jsem rozepnula a zuby ho vytáhla z kalhot.

Když se Severus natahoval, že mi rozepne šaty pleskla jsem ho přes prsty.

"Já sama." Uklidnila jsem ho. Pohodlně jsem se na něm napřímila a rozepla si šaty, pak jsem se postavila a pomalými pohyby je stahovala a přitom odhalovala své prádlo. Severusovi v očích plála touha a vzrušení. Zpátky jsem se na něj posadila, vzala jeho ruce a rozepla s nimi podprsenku, pak jsem mu položila jeho horké dlaně na mé obnažené ňadra, lehce je stiskl a já jsem sykla. Předklonila jsem se, vlasy mi spadly do obličeje a Severuse lechtaly po tváři, to už jsem ho, ale líbala, naše jazyky se nejdřív jen oťukávaly a pak se různě proplétaly, pokračovala jsem a líbala ho znovu na bradavky a břicho. Jeho penis už byl pěkný ztvrdlý, svlékla jsem mu boxerky a jazykem sjela až ke špičce, tu jsem políbila. Severus sykl a potichu špitl "Prosím."

Oba už jsme byli dost vzrušení. Svlékla jsem si kalhotky a postavila se na kolena, do rukou uchopila jeho nejlepšího přítele a lehce jej nasměrovala, potom jsem se usadila a pomalu začala houpat. Severus mě chytil za zadeček a pomáhal mi. Vzrušení se stupňovalo a já cítila, jak severusovo srdce bije jako splašené. Když jsme se blížili k vrcholu rychle jsem se zastavila a pošeptala Severusovi do ouška "To je můj svatební dáreček." A lehce jej políbila, zpátky se napřímila a chtěla pokračovat, Severus mě, ale zatavil. "Teď bych měl dát něco já tobě." Významně se pousmál a já souhlasila.

Teď Severus na oplátku sál mé bradavky a hnětl má ňadra. Špičkou jazyka kroužil kolem pupíku až ho nakonec políbil. Zavzlykala jsem, ale on pokračoval dál. Líbal vnitřní strany mých stehen i mou jeskyňku. V tu chvíli jsem ho chtěla v sobě, ale on nemilosrdně pokračoval. Hrál si se mnou.

"Severusi, já už to nevydržím." Zavzlykala jsem. On se jen pousmál, čekal až to řeknu a já ho teď prosila, aby to udělal. Podal mi lektvar proti početí. Rychle jsem ho vypila.

"Ale copak paní profesorko? Kam tak spěcháte?" popíchl mě.

"Severusi, dělej!" zavrčela jsem. Usmál se. Roztáhla jsem znovu nohy on si do mě lehl a za chvíli už jsme oba sténali slastí. Těsně před cílem se zastavil, ale pak pokračoval ještě rychle.

"Aaa.." křikla jsem ve chvíli vyvrcholení a on pevně stiskl moje ňadro. Pak se svalil na stranu, chvíli jsem tiše zírali do stropu. Pak jsem se k němu přivinula a špičkou jazyka začala opět dráždit jeho ušní lalůček.

"Ty ještě nemáš dost?" optal se s údivem.

"Dáme si víno?" zeptala jsem se.

"Jo, proč ne." Oba jsme se vyhrabali z postele, já zamířila pro skleničky a Severus šel pro flašku. Když se vracel viděl mě sedět u krbu.

"Proč nejsi v posteli?"

"Mám radši teplo krbu, jak to tam praská a příjemně sálá."

Posadil se tedy vedle mě, otevřel láhev. Společně jsem si připili na manželství. Pak jsem se o něj opřela a on už zase remcal, že si z něho dělám podložku, tak jsem ho radši umlčela polibkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář