Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naruby

27. 5. 2008

Zdravím všechna kůzlata a další bytosti navštěvující moje bizardní myšlenky a výplody zjevně chorého mozku XD

ze všeho nejdřív bych se chtěla omluviti za mou velkou absenci .. důvod?? .. skládám jednu z největších zkoušek mého života, která rozhodne o tom, jestli to se mnou bude hodně špatný nebo jenom trochu špatný .. takže .. tak ..

za druhé .. až budu mít tehle děsící běs za sebou určitě sednu nad papír a vytřešu ze sebe další část Nekonečné návštěvy .. do té doby bych byla moc ráda, kdyby jste mi odpovědli na tyto otázečky ..

za a) co by jste napsali o mém psaní .. prostě jaký na něj máte názor .. a byla bych ráda kdyby jste se vyhnuli jednoslovnému vyjádření typu  "Super" a podobně .. pochválit sama sebe dokážu i já .. XD

za b) ráda bych slyšela na kolik by jste odhadovali můj věk .. prostě napsat mi čísličko, kolik by mi asi tak zhruba mohlo být .. jenom dvě nápovědy pro vás .. za prvé již jsem přesáhla hranici, která povoluje sexuální styk v Kanadě a druhá nápověda za pár měsíců se to čísličko hezky zakulatí .. tak dotoho .. kolik by jste mi tipovali??

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:))

(Catherrina, 23. 12. 2008 18:26)

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!:)

Ehm chechm...

(BrainStew1307, 26. 10. 2008 22:57)

Taky si myslím že je to tu nějak zanedbávané tím neyslí nic proti tobě ale chtělo by to třeba další dílek některý z povídek:)

čaukys..

(Catherrina, 10. 10. 2008 16:12)

Hele, nechci nějak rejt, nebo tak něco, ale vypadá to, že jsi definitivně s blogem sekla, je to tak???

Ja zábudlivec

(macuš, 29. 7. 2008 17:18)

inak moj blog je www.maniackyhp.blog.cz :D:D:D ja som ale trdlo že som ti ho aj zabudla napísať :D papa

AHOJKY :)

(macuš, 29. 7. 2008 17:16)

chodím na tvj blog veľmi dlhý čas a odhodlala som sa spýtať sa ťa či by si nespriatelila naše blogy bolo by to super ,diky moc ak hej :) a moje odpovede :
a):tak tvoje písanie je dosť dobré čítala som NN a strašne sa mi to ľúbilo a poviem ti že poviedka (jednorázovka) Řekni to! ma totálne dostala bola skvelá a čo viac len že píšeš vážne superne a píšeš odvážne veci to je skvelé :)
b):fúha akurát som bola v tábore kde bol kanaďan júj mohla som sa spýtať odkedy ale tuším od 15 a tipujem ti tak 18 :) okrúhlych číslic je ale dosť veľa poviem ti :D:D:D:D

Ps :nemohla by si mi potom odpísať na môj blog či súhlasíš ??? so spriatelením ??? dakujem mocinky ak hej :)) a máš icq ???

:-)))

(Catherrina, 25. 7. 2008 23:01)

Jaruš, žiješ? Nějak dlouho se nám neozýváš a upřímně řečeno mě trochu děsí představa, že bys nechala všechny kapitolovky rozepsaný a jednoduše se vypařila! :)

Ahojky

(Esperanza, 23. 7. 2008 14:06)

kdy přidáš něco nového????

Konečně něco novýho

(Akyšek, 8. 6. 2008 14:46)

Zrovna sem lezu, abych tě upozornila na bleskovku, kdybys třeba chtěla další ze svých diplomků se Severuskem a co tu nevidím :-D
a) Já myslím, že...super :-D No dobře, tak tvoje psaní...hm...rozhodně lepší než...hm...to moje :-D A jinak...hm...možná se z tebe nestane Mrs. Shakespearová, ale něco v tobě je a protože se psaním i zabýváš, tak si myslím, že by nebylo na škodu zkusit napsat něco i na vážno (nic proti NN), jenom by sis v tom případě asi měla sehnat korektora. Takže tvoje psaní je (nezabíjej mě) super :-))
b) No to nevím, od kolika se smí ***** v Kanadě... :-D Ale tobě hádám tak ... tak...třeba...19? Nebo úplně plácám? Protože plácám podle toho, že dvacítka je kulatá a když se to má za pár měsíců zakulatit...

:-))

(Catherrina, 29. 5. 2008 23:05)

To, že nemáš čas úplně chápu! Já sama mám občas co dělat a to nemám ani zdaleka tolik povinností...
a) Líbí se mi tvůj styl, kterým píšeš. Můžu se u čtení uvolnit a relaxovat, všechno do sebe pěkně zapadá. Navíc je na tom vidět, že ze sebe nic nenutíš násilím a psaní ti jde od ruky...:)
b) Vzhledem k tomu, že nevím v kolika se v Kanadě "může", tak opravdu nevím!:) Tipla bych tak... maximálně... 25?:) Ale jistě se pletu - je to jen odhad kolem kolika ti tak může být...
Kolik ti tedy je?:P

"....!"

(Denise (www.denise.blog.cz), 28. 5. 2008 15:25)

a)Máš hezký styl psaní. Občas možná tak úplně nevystihuješ Sevíkovu povahu, ale to málokdo, protože je to děěěěsně těžký... :)Tvoje povídky se mi líbí akorát Never-ening story je trochu slátanina, ale zase TFH mě baví.
b)heh, nemám páru... asi 19?!