Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dneska :) spoiler DH

30. 1. 2008

Dneska je ta velká noc, kdy světlo světa spatří sedmý a poslední díl Harryho Pottera. A jak je vám jistě známo náš český překlad je jeden z posledních překladů vůbec. :) Ale na druhou stranu, kdo si počká ten se dočká. Takže děťátka, doufám, že dneska vyrážíte před svá knihkupectví a patřičně oděni budete stejně jako já vyčkávat na poslední knížečku. I když podle mě Medkův překlad nepřekoná originál i tak si ho koupím a budu se pyšnit svou vlastní knihou. A těm, kteří budou v 00:01 hajinkat v postýlkách a spinkat, tak přesně těm vzkazuju, ať si to užívaj :) :P

ObrazekTady máte fotečku oné krásňoučké knížečky. Tak co jak se vám líbí? Není špatná. A dole máte ještě takový odkázek na Fénix tým, jelikož u nich jsem četla ten neoficiální překlad a byl skutečně výborný. :)

Takže přeju příjemně strávený chvilky s poslední pokračováním Harryho. A jestli budete plakat až bude umírat Severus, tak nebojte nejste sami. A jestli budete nadávat až ten parchant Potter zvítězí nad lží a nenávistí a láska bude opět na koni, nebojte nejste sami.

Tak sa majte zlatka

Jaruš Snape :P

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naposledy...?

(Catherrina, 4. 2. 2008 8:50)

Tak už to mámpřečtené a dokonce jsem ani neplakala! Sice jsem se musela hooodně přemáhat a i přesto mi slzička ukápla, ale ustála jsem to docela dobře...=)
Koneckonců, Severus bude i nadále žít v našich povídkách a hlavně v našich srdíčkách!:)