Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nečekaná návštěva (never-ending story)

Příspěvky

NN - zvedni zadek

3. 9. 2007

Nová kapitolečka zlatíčka :d enjoi :d jo a hodně úspěchů v novém školním roce, samozřejmě, že především čerstvým maturantům :d soucítím s vámi :d

 

NN - máš problémy s pravdou

3. 9. 2007

Nová kapča ... tentokrát tři stránky ve wordu, takže jsem se kapečke pochlapila .. mimochodem už jsem se s počtem kapitol přehoupli přes magickou dvacítku :d
 

NN - o ničem nevím

2. 9. 2007

Takže nová kapitolka. Kupodivu se v ní neobjeví Vaness .. :d ale tak to se přežije :d takže enjoi.

 

NN - Ano. Chci

1. 9. 2007

Tak nová kapitolka je tady. Tak jak jsem slíbila. Doufám, že má náboj a bude se líbit.

 

NN - to ať tě ani nenapadne

31. 8. 2007

Nová kapitolečka a delší. Taky dneska píšu její pokračko. Zatím můžu slíbit, že to bude asi nejdelší kapča a vzhledem k tomu, že teď trávím dost času s povídkama zvrhlic .. možná jsem od nich něco pochytila. I když je tahle povídka het .. no uvidíte sami. Ale to až zítra.

 

NN - realita vs. iluze

31. 8. 2007

Takže dneska přikládám jednu megakrátkou kapitolečku. Možná bych to mohla zařidit i jako drabbles, ale je to napsáno do téhle povídky. Nicméně slibuju, že ještě dneska večer přiložím další kapitolečku.
 

NN - nechci tě opustit

30. 8. 2007

Tak jo, někteří se tady už pídíte po odpovědích (stejně jako Vanessa), takže doufám, že vám tahle kapča pomůže. Jo a prosím v té anketě o odpoveď. Dětuju :d Bude se podle toho odvíjet další pokračování, které už by mohlo být dneska večer do desáté hodiny. Podle odpovědí samozřejmě.

 

NN - je mrtvý

29. 8. 2007

Další kapitolka ... doufám, že se bude líbit. Přeju příjemné počteníčko :d
 

NN - už mi stárneš

28. 8. 2007

Zdravím všechny a je tady další kapitolka. Děkuju vám strašně moc za vaše commenty, které jsou úžasné. Jsem moc ráda, že se vám ty moje povídky líbí. A cením si každého názoru, ať je pozitivní nebo ne. Ale teď už k další kapče.

 

NN - nedotýkej se mě

27. 8. 2007

Hm ... mno no comment .. posuďte sami :)