Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nečekaná návštěva (never-ending story)

Příspěvky

NN - nemám důvod

6. 10. 2007

Další kapitolečka.

 

NN - spiknutí

27. 9. 2007

nová kapitolečka .. vím že mám dost citelný promlky .. a že tady někteří trpí absťáky .. ale tak prostě rychleji to teďka fakt nejde .. takže doufám, že se vám nová kapča zalíbí a slibuju že v příští už se pohneme o dost dopředu .. nebo možná taky dozadu :P

zatím mišáčci a děkuju a krásné komenty :)

 

NN - značka spěchá

21. 9. 2007

Takže konečně zlatíčka další pokračování. A pokud mi budou hvězdy dneska nakloněné, tak možná bude něco i zítra. Nicméně tuhle kapitolku věnuju Pano. Páč je to pravidelná čtenářka a jak se zdá opravdu se jí Nečekaná návštěva zalíbila.
Takže enjoi :x

 

NN - ty seš nenapravitelná 2. část

13. 9. 2007

Druhá část dvacátésédmé kapitoly Nečekané návštěvy.

 

NN - ty seš nenapravitelná 1. část

12. 9. 2007

Takže po menší přestávce další kapitolka.
 

NN - pochop mě 2. část

9. 9. 2007

Druhá část dvacátéšesté kapitolky.

 

NN - pochop mě 1. část

8. 9. 2007

Nová kapitolečka. Mno pro vlastní účely jsem si vymyslela nové kouzlo. Je to maximálně debilní, ale účel to splnilo. I přesto se ale omlouvám.

 

NN - ve skutečnosti nemůžeš 2. část

7. 9. 2007

Nová kapitolečka, omlouvám se že jsem ji rozdělila na dvě části. Ale nějak jsem nestíhala. Tak alespoň něco než nic, no ni? Toš pro dnešek už nechám těch dřystů a přeju příjemné počteníčko :)

 

NN - ve skutečnosti nemůžeš 1. část

6. 9. 2007

Jelikož jsem strašně lenivá, mám toho teďka opravdu hodně a ještě ke všemu jsem maximálně utahaná, tak dneska jenom taková ochutnávečka dvacátépáté kapitolky. Jinak na papíře už je i třicítka akorát se mi to nechce ťukat do pc ..

 

NN - chyť se mě

4. 9. 2007

Nová kapitolečka .. jinak taková malinkatá připomínka. Jestli někomu vadí moje povídky. Nelíbí se mu nebo mu prostě jenom příjde, že je to odpad, tak bych ho poprosila, aby prostě moje stránky nenavštěvoval a nebo si nejdřív pořádně přečetl jejich obsah.
S pozdravem a přáním hezkého dne :d